Drukarnia wielkoformatowa Warszawa

Klient powinien być świadomy jak jego reklama zostanie wyeksponowana i jakie są możliwości jego zamontowania.  To ułatwia nasz druk na materiale i skraca nasz czas pracy. Należy zwrócić na to uwagę przy tworzeniu pliku i opisie wykończenia.

SCHEMATY MOŻLIWYCH WYKOŃCZEŃ + zdjęcie standardowe wykończenie

1) WYKOŃCZENIE STANDARDOWE: pięciocentymetrowa krawędź bannera zawinięta na tylną część (plecy) i połączona z zgrzewem o szerokości 2 cm w celu wzmocnienia pod oczka.
Oczka zabijane standardowo co 50 cm.

2) ZGRZEW NA RĘKAW MONTAŻOWY: powstaje poprzez pozostawienie odpowiedniej długości marginesu (zależnego od grubości rury) do tyłu bannera lub siatki  i wykończona zgrzewem 15-25 milimetrowym, w wyniku czego powstaje tunel,  do którego można wprowadzić rurę montażową.
Najczęściej stosuje się rękaw góra dół.  Przy dużych siatkach np. 20x10m i większych
 w rękaw wsuwa się linkę montażową z systemem napinającym.

3) PRZYCIĘCIE PRACY NA "ZERO"/ NA OSTRO gdy banner lub siatka nie wymagają żadnej obróbki zgrzewem - baner  przygotowany jest do przycięcia po krawędzi zadrukowanej grafiki

4) PRZYCIĘCIE NA "ZERO" + MONTOWANE  OCZKA w niektórych przypadkach, dotyczy to szczególnie małych formatów oraz zastosowań wewnątrz budynku, nie ma konieczności stosowania  zawinięcia wzmacniającego.
Wówczas banner przycinany jest na zero i nabijane są małe oczka bezpośrednio na grafikę.

5) ZAMÓWIENIE BEZ ZGRZEWANIA (OBRÓBKA W GESTII ZAMAWIAJĄCEGO) w przypadku, gdy klient sam dokonuje obróbki zgrzania i oczkowania należy w zamówieniu podać parametry wykończenia: (np. pozostawić margines nie zadrukowany: 10 cm góra, dół, 5 cm boki). Zakładka do panelowania: np. 20mm - na stronę.

6) MONTAŻ RZEPÓW LUB TAŚM PRZYLEPNYCH – należy wskazać szerokość produktu

7) ZAWINIĘCIE "SPECJALNE" – MASKUJĄCE *Stosowane przy montażu na istniejące konstrukcje lub na rury. Polega to na założeniu wydrukowanego bannera lub siatki na konstrukcję, zawinięciu i zamocowaniu wystających boków z tyłu konstrukcji.
Ma to za zadanie naciągnięcie grafiki na konstrukcję i ukrycie linek montażowych.
W zamówieniu proszę podać szerokość zawinięcia oraz co ile cm mają znajdować się oczka.

Wydrukowane prace są standardowo składane w kostkę lub zwijane w rulon, co uzależnione jest od medium na jakim zostały wydrukowane oraz od ich gabarytów. Jeśli zleceniodawca preferuje inny sposób, konieczne jest dostarczenie szczegółowych wytycznych co składania gotowych prac.

Istnieje możliwość zamontowania reklamy przez Naszą firmę. Posiadamy uprawnienia do montażu na wysokościach.

Pobierz gotowe rozwiązania !
Instrukcja przygotowania pliku do druku