Zapraszamy do współpracy firmy z branży reklamowej (agencje reklamowe, studia graficzne i fotograficzne).

Zapraszamy do współpracy firmy z branży reklamowej (agencje reklamowe, studia graficzne i fotograficzne).

Zapraszamy do współpracy firmy z branży reklamowej (agencje reklamowe, studia graficzne i fotograficzne).

Zapraszamy do współpracy firmy z branży reklamowej (agencje reklamowe, studia graficzne i fotograficzne).

Warunki realizacji

Poniższe warunki realizacji, dostawy i płatności dotyczą kontrahentów, z którym nie zawarto odrębnych szczegółowych umów.

1. Proszę o wypełnienie formularza z zamówieniem i odesłanie na e-maila  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku braku zamówienia pisemnego - zamówienie nie stanowi podstaw do reklamacji. Wszelkie zmiany telefoniczne wymagane są również w formie pisemnej. Proszę dołączyć pliki do druku – przygotowane wg wytycznych

Pliki TIFF CMYK PC (32 bity) bez warstw, masek i patchy, zapisane bez kompresji. Rozmiar 1:1 lub 1:10 po zwiększeniu dpi 10-krotnie. Dla grafiki wektorowej najlepsze będą EPS-y (Postscript Level 1/CMYK/bez miniaturki/tekst jako krzywe). Aby uzyskać pełną czerń należy czarny kolor zastąpić kolorem o składowych: C40% M40% Y40% B100%. Maksymalny rozmiar pliku 600 mb. Pliki  można również dostarczać na płytach CD oraz DVD lub przesyłać na serwer FTP po kontakcie telefonicznym

ftp://
login:
hasło:

UWAGA: nie ponosimy odpowiedzialności za błędy literowe w treści, złą jakość przygotowanych plików lub złe odwzorowanie wydrukowanego koloru.

Przesłany plik stanowi akceptację klienta. Możemy wykonać wydruk próbny – dodatkowy koszt doliczany jest do faktury. Jeżeli zamówienie wymaga szczególnej dokładności proszę o dostarczenie wzorca.

2. Po otrzymaniu zamówienia i jej weryfikacji wyślemy odpowiedź o realizacji zamówienia, wycenę lub fakturę za złożone zamówienie oraz akceptację warunków zamówienia.

3. Dane do przelewu
REKLAWIZ Łukasz Kulesza
ul…………….
KONTO: ……………
Przesłanie potwierdzenia przelewu przyspieszy Państwa realizację.

Zleceniobiorca może nie przyjąć zamówienia do realizacji w przypadku zaległości w płatnościach leżących po stronie Zleceniodawcy, lub przerwać jego realizację z powodu nie uiszczenia przez Zleceniodawcę wcześniej określonej zaliczki.

Zleceniobiorca ma prawo obciążyć Zleceniodawcę odsetkami za przeterminowane płatności.

4. Nasza drukarnia informuje klienta na bieżąco o postępach w realizacji zamówienia. Po wysłaniu przesyłki przesyłamy numer listu przewozowego.

Termin realizacji zamówienia jest każdorazowo ustalany z pracownikiem REKLAWIZ Termin realizacji jest liczony od dnia wpłynięcia zamówienia wraz ze wszystkimi potrzebnymi do jego wykonania materiałami, informacjami itp., które zostały zatwierdzone przez pracownika REKLAWIZ.

REKLAMACJE

Zleceniodawca niezwłocznie po otrzymaniu towaru sprawdza otrzymany towar, co do ilości, usterek / braków, cech / jakości i zagwarantowanych właściwości.

Oczywiste braki należy reklamować u nas w ciągu jednego tygodnia, poprzez pisemne zawiadomienie. Odbiorca musi dostarczyć reklamowany towar do siedziby Firmy w celu potwierdzenia wady. W przypadku uznanych reklamacji możemy obniżyć cenę lub dostarczyć towar wolny od wad.

Drukarnia wielkoformatowa Warszawa - druk UV, sublimacja bezpośrednia 3.2m

Pobierz gotowe rozwiązania !
Instrukcja przygotowania pliku do druku