Druk na materiałach płaskich

Druk UV - to aktualnie najnowocześniejsze rozwiązanie w dziedzinie druku wielkoformatowego. Nadruk ten wykonany jest bezpośrednio na materiale sztywnym przy zastosowaniu atramentów utwardzanych za pomocną lamp. Stale powiększający się nasz park maszynowy daje nam możliwość zadruku z kolorem białym. Wykorzystując technologię druku UV do formatu 2 x 3m drukujemy m.in. na materiałach:

PCV

Grubość płyty od 2 – 10 mm. Stosowane do zadruku tablic reklamowych, grafik na systemy wystawiennicze, tabliczki kierujące

Plexi bezbarwne oraz Plexi mleczne

Grubość płyty od 2 – 6 mm . Stosowane do zadruku grafik reklamowych, obrazków, kasetonów, elementów podświetlanych

Szkło

Grubość od 4 – 6 mm: Grafiki na szybach, lustrach, szklanych elementach wyposażenia wnętrz

Karton, tektura

Stosowane do druku grafik reklam wolnostojących, druku opakowań, wydruków prezentacyjnych

Blacha

Stosowane do druku grafik na szyldy reklamowe, tablice kierujące, elementy dekoracyjne

Płyta Kompozytowa

Doskonale nadają się na szyldy, tablice reklamowe, kasetony a także do wykorzystania przy aranżacji wnętrz jako elementy dekoracyjne. Płyty: biało-biała, srebrno – biała, biała jednostronnie oraz inne wersje kolorystyczne, dają możliwość druku zarówno jednostronnego jak i dwustronnego. .

Drewno

Stosowane do zadruku grafik dekoracyjnych wykorzystywanych w meblarstwie, scenografii, elementach dekoracyjnych oraz reklamowych. Zadruk może być wykonany na HDF, MDF laminowanym, sklejkach laminowanych, płytach meblowych .

Płytki ceramiczne ścienne

Zadruk wykonywany na gotowych płytkach dostarczonych przez Klienta. Nadrukowane grafiki stanowią niepowtarzalną i indywidualną formę dekoracji i aranżacji wnętrz.

Złóż zamówienie ONLINE

Szybko i wygodnie bez kolejki - zamów z dostawą do biura

Więcej