Druk Wielkoformatowy

Konsekwentne inwestycje w nowoczesne urządzenia wykorzystujące najnowsze technologie drukarskie dają nam możliwość stałego podnoszenia jakości naszych usług poprzez szerokie możliwości druku i szybką realizacje zleceń.

Wykorzystując technologię druku UV, UV LED, do 5 m szerokości, LATEX do 3,20m, Sublimacja do 3,20 drukujemy na wielu dostępnych materiałach:

Frontlit

Stosowany do długookresowego druku jednostronnego, grafik na ogrodzenia, tablice i inne grafiki reklamowe przy oświetleniu centralnym, dziennym, lub do podświetleń frontowych z użyciem halogenów. W gamie materiału frontlit proponujemy druk na: frontlit z czarnym tyłem, frontlit powlekany, frontlit laminowany. Druk UV, UV LED do 5 m szerokości

Backlit

Stosowany do długookresowego druku grafik z tylnym podświetleniem posiada większość cech frontlit'u, lecz został zaprojektowany tak, aby idealnie rozpraszał oraz przepuszczał światło, zapewniając efektywność reklamy. Druk UV, UV LED do 5 m szerokości

Blockout

Daje możliwość dwustronnego zadruku dzięki zastosowaniu nieprzepuszczającej światło czarnej przekładki wewnątrz materiału. Niweluje ona możliwość przenikania promieni świetlnych przez materiał, dzięki czemu obie strony banera są idealnie widoczne. Druk UV, UV LED do 5 m szerokości.

Siatka

Stosowana głównie do prezentacji zewnętrznych wielkoformatowych. Wodoodporny i odporny na zmiany temperatury. Ażurowa struktura zapewnia dobra widoczność i przepuszczalność wiatru co pozwala na wykorzystanie jej m.in. na rusztowaniach i budynkach, ogrodzeniach metalowych. Druk UV, UV LED do 5 m szerokości.

Tkaniny

Stosowane do druku grafik z przeznaczeniem wewnątrz. Znajdują szerokie zastosowanie w deko-racjach mi.in. : zabudowa sceniczna, grafika reklamowa, systemy ekspozycyjne Istnieje możliwość druku na tkaniach m.in.:

  • Tkanina poliestrowa do podświetleń – do zastosowania w realizacjach light-boxów, podświetleń, kasetonów, a także na imitacjach tekstylnych
  • Tkanina poliestrowa z czarnym tyłem nie przepuszczająca światła - na rolety okienne, wewnętrzne ścianki wystawowe i wszelkiego rodzaju parawany i roll-upy
  • Tkaniny bawełniane typu canvas przeznaczone do reprodukcji.
Druk: UV , UV LED , do 5 m szerokości LATEX do 3,20 m, Sublimacja do 3,20m

Folie

Szeroka gama folii samoprzylepnych monomerycznych, polimerowych, wylewanych i magnetycznych pozwala na niezliczone możliwości zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych od grafik reklamowych na oknach i witrynach, tablicach reklamowych, tabliczkach, kasetonach, ścianach i podłogach po grafiki na samochodach.

Klisze Backlit

Stosowana do grafik podświetlanych. Wysoką jakość druku i wyrazisty efekt daje druk wykorzystujący technologie druku LATEX.

Druk UV, UV LED do 5 m szerokości.

Inne po uzgodnieniu

Na indywidualne życzenie Klienta możemy drukować na powierzonym, lub innym dostępnym na rynku materiale po przeprowadzeniu wcześniejszych prób.

Złóż zamówienie ONLINE

Szybko i wygodnie bez kolejki - zamów z dostawą do biura

Więcej