Pozostałe usługi

Wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy, wychodząc naprzeciw wciąż rosnącym potrzebom naszych Klientów, nieustannie rozszerzamy naszą ofertę o nowe usługi.

Ploterowanie

Elementy wycinane z foli, zarówno kolorowej jak i foli szronionej znajdują wiele zastosowań w reklamie i innych dziedzinach jako elementy wizerunkowe, dekoracyjne jak i informacyjne. Wyciętą folię samoprzylepną można stosować na różnych elementach m.in. na samochodach, szybach, witrynach, banerach, tablicach reklamowych.

Szyldy i kasetony reklamowe

W naszej ofercie znajdą Państwo produkcję różnego typu reklam z zakresu oznakowania przestrzennego: kasetony, litery przestrzenne, szyldy reklamowe, tablice informacyjne.

Laminowanie

Pozwala zabezpieczyć wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi, zwiększa też odporność na warunki zewnętrzne. Dotyczy wydruków wykonanych metoda LATEX i Solwent.

Oznakowanie wewnętrzne

W biurach, lokalach użytkowych, instytucjach niezbędne do wystroju i wyposażenia elementy wizerunkowe i informacyjne. Przestrzenne logotypy, tablice informacyjne, elementy podświetlane tabliczki na ścianę, naklejki, grafiki na witryny, obrazki

Laser i frezowanie

Na specjalne życzenie Klienta wydruki na materiałach płaskich typu PCV, plexi, płyta kompozytowa i inne możemy wyciąć w dowolnym kształcie.

Montaże

Wykonane w naszej drukarni prace możemy dla Państwa sprawnie i profesjonalnie zamontować. Posiadamy uprawnienia alpinistyczne, do prac na wysokościach, prac z podnośnika, które wykorzystujemy m.in. przy montażu grafik na tablicach reklamowych, siatek na budynkach i rusztowaniach. Wykfalifikowani montażyści wyklejają witryny, okna , tablice , ściany oraz samochody.

Złóż zamówienie ONLINE

Szybko i wygodnie bez kolejki - zamów z dostawą do biura

Więcej

Druk Wielkoformatowy

Konsekwentne inwestycje w nowoczesne urządzenia wykorzystujące najnowsze technologie drukarskie dają nam możliwość stałego podnoszenia jakości naszych usług poprzez szerokie możliwości druku i szybką realizacje zleceń.

Wykorzystując technologię druku UV, UV LED, do 5 m szerokości, LATEX do 3,20m, Sublimacja do 3,20 drukujemy na wielu dostępnych materiałach:

Frotliht

Stosowany do długookresowego druku jednostronnego, grafik na ogrodzenia, tablice i inne grafiki reklamowe przy oświetleniu centralnym, dziennym, lub do podświetleń frontowych z użyciem halogenów.
W gamie materiału frontlith proponujemy druk na: frontlith z czarnym tyłem, frontlith powlekany, frontlith laminowany. Druk UV, UV LED do 5 m
szerokości

Backlit

Stosowany do długookresowego druku grafik z tylnym podświetleniem posiada większość cech frontlight'u, lecz został zaprojektowany tak, aby idealnie rozpraszał oraz przepuszczał światło, zapewniając efektywność reklamy. Druk UV, UV LED do 5 m szerokości

Blockout

Daje możliwość dwustronnego zadruku dzięki zastosowaniu nieprzepuszczającej światło czarnej przekładki wewnątrz materiału. Niweluje ona możliwość przenikania promieni świetlnych przez materiał, dzięki czemu obie strony banera są idealnie widoczne. Druk UV, UV LED do 5 m szerokości.

Siatka

Stosowany głównie do prezentacji zewnętrznych wielkoformatowych. Wodoodporny i odporny na zmiany temperatury. Ażurowa
struktura zapewnia dobra widoczność i przepuszczalność wiatru co pozwala na wykorzystanie jej m.in. na rusztowaniach i
budynkach ogrodzeniach metalowych. Druk UV, UV LED do 5 m szerokości.

Tkaniny

Stosowane do druku grafik z przeznaczeniem wewnątrz. Znajdują szerokie zastosowanie w deko-racjach mi.in. : zabudowa sceniczna, grafika reklamowa, systemy ekspozycyjne Istnieje możliwość druku na tkaniach m.in.:

  • Tkanina poliestrowa do podświetleń – do zastosowania w realizacjach light-boxów, podświetleń, kasetonów, a także na imitacjach tekstylnych
  • Tkanina poliestrowa z czarnym tyłem nie przepuszczająca światła - na rolety okienne, wewnętrzne ścianki wystawowe i wszelkiego rodzaju parawany i roll-upy
  • Tkaniny bawełniane typu canvas przeznaczone do reprodukcji.
Druk: UV , UV LED , do 5 m szerokości LATEX do 3,20 m, Sublimacja do 3,20m

Folie

Szeroka gama folii samoprzylepnych monomerycznych, polimerowych, wylewanych i magne-tycznych pozwala na niezliczone możliwości zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych od gra-fik reklamowych na oknach i witrynach, tablicach reklamowych , tabliczkach, kasetonach, ścia-nach i podłogach po grafiki na samochodach.

Klisze Becklit

Stosowana do grafik podświetlanych. Wysoką jakość druku i wyrazisty efekt daje druk wykorzy-stujący technologie druku LATEX.

Druk UV, UV LED do 5 m szerokości.

Inne po uzgodnieniu

Na indywidualne życzenie Klienta możemy drukować na powierzonym przez niego materiale po przeprowadzeniu wcześniejszych prób.

Złóż zamówienie ONLINE

Szybko i wygodnie bez kolejki - zamów z dostawą do biura

Więcej